Туристична компанія Надра Марина
 +380 44 428 77 66  +380 96 899 78 44  +380 50 469 35 29

З авіаперельотом

Заїзди: щоденно (від 5 до 21 ночей)

Унікальне, красиве, затишне містечко Афьонкарахісар. Незвичайна назва міста - «Афьон» перекладається «опіум», а «Карахісар» - Чорна фортеця. Майже невідомий на нашому ринку, але популярний у європейців термальний курорт. Сучасні готелі високого рівня, з багатою інфраструктурою. Цілюща термальна вода. Унікальне медичне обладнання для обстеження і лікування багатьох недуг, що не має аналогів навіть у Європі. А також безліч програм для релаксу, оздоровлення і SPA. Для відпочинку з дітьми - дитячі басейни, гірки, клуби творчості, спортивні майданчики. Організація конференцій, MICE. Турецький сервіс! Смачна кухня! Шопінг!

Budan SPA Thermal Convention Center 5*

від 18 250 UAH в 1/2 DBL

У вартість входить:

Авіапереліт Київ - Анкара - Київ (а/к Pegasus, з багажем 20кг)
Трансфер а/п - готель - а/п в Афьоні
Проживання у обраному готелі Афьона
Раннє заселення (одразу по прильоту) та пізнє виселення (18:00)
Харчування (FB)
Користування термальними та звичайними басейнами
Користування хамамом та сауною
Відвідування соляної печери
Питна вода з джерела Gazligol
Шатл сервіс в Афьон (1 раз за період перебування)
Медичне страхування (з покриттям лікування від Covid 19 та страхування від невиїзду)

Афьон - невелике курортне містечко, захоплює приїжджих своїм індивідуалізмом.

До речі, правильна назва курорту - Афьонкарахісар. Незвичайна назва міста - «Афьон» перекладається «опіум», а «Карахісар» - Чорна фортеця. Чорна фортеця розташовується біля входу в місто на деякому підвищенні, що робить її особливо примітною і цікавою для огляду. Бажаючим помилуватися панорамою міста доведеться подолати 700 сходинок. Благо по маршруту туристів супроводжує приголомшливий ефект відвиваючого від скель багатоголосого хору голосів муедзинів з численних мінаретів, і підйом не здасться нудним. Почуте і побачене, повірте, вражає. А в околицях поселення знаходиться величезна кількість макових полів. Місцевий опійний мак широко використовується для приготування лікувальних препаратів. Основними визначними пам'ятками Афьону є мечеті Улу-ками і Мевлеві-ками, музей Зафер, парк Гедіке-Ахмет-паші, історичні експозиції та скульптури Археологічного музею. Пам'ятки історії та монументи, стародавні печери, руїни міст Сіннада, Апамея, Докімейум, візантійські монастирі, античне місто Метрополіс, некрополь Саричайир, фортеці Киркінлер і Сейділер нададуть вам можливість насолодитися всією красою незвичайного курорту, а також зниклих кілька тисяч років тому цивілізацій в Фригійській долині, яку називають - другою Каппадокією.

Афьон не дарма має статус термальної столиці Туреччини, адже його геотермальні джерела користуються заслуженою популярністю у відпочиваючих з усього світу. Доступні ціни та ефективне оздоровлення з кожним роком все більше приваблюють туристів. Афьон славиться своїми бальнеологічними клініками. Однією з найстаріших вважається Газлигел. Грязьова лазня цього центру була побудована ще за часів Римської імперії. У наші дні в цій клініці проводиться лікування найрізноманітніших захворювань, проте основним профілем клініки стало лікування суглобів.

Інший курорт - Хюдаі - знаходиться на околиці міста. Тут виходять на поверхню унікальні термальні джерела, температура води в яких досягає 70 градусів. Знаменитими центрами також є Омер і Геджек. На всіх курортах можна купатися в лікувальній воді і пити її, а на деяких передбачено також лікування паром. Потрібно відзначити, що в Афьон-Карахісар зосереджена третина всіх подібних клінік країни.
Курорт знаменитий своїми гарячими джерелами Термаль-Оруджоглу. Вода з них містить фтор, бром, солі кальцію.
Вона вважається цілющою і продається на території всієї країни.

Навколо Афьону виходять із земних надр знамениті термальні джерела:

 • Хюдай (тур.Hüdai Termal)
 • Оруджоглу (Oruçoğlu Thermal)
 • Газлигьол (тур. Gazlıgöl Aydın Termal )
 • Омер (тур.Omer Thermal)
 • Геджек (тур.Gecek Kaplıcasında termal)

Хюдай, розташований в 8 км від міста, знаменитий грязьовими банями. Вода температурою +60 ° C з термального джерела піднімається на поверхню з глибини 500 м. На курорті її змішують з брудом і отримують в'язку суміш з температурою +45 ° C. Її використовують для аплікацій, ефективно усувають ревматизм, невралгію і жіночі хвороби.
Термальний Комплекс Газлигьоль (Центр) розташований на відстані 21 км від Афьон, це найстаріший, з 4-х діючих хамамів, Ескіхамам, працює ще з часів Римської Імперії. Газлигьол відрізняється тим, що тут в терапевтичних цілях крім водних процедур і пиття мінеральної води використовуються лікувальні властивості термального пара. Джерела багаті сірководнем і вуглекислим газом.
Цілющі властивості води найкраще проявляються при лікуванні серцево-судинних захворювань, порушення кровообігу, захворювання нирок і сечовивідних шляхів, хвороби печінки, жовчного міхура, травної системи, порушень обміну речовин, уражень кісток, і дерматологічних захворювань.Температура термального джерела - 64 ° C.
Термальні центри Омер і Афьон розташовані в близькості Арапли Дере в 17 км від міста Афьон. Джерела рекомендується для лікування різних видів артритів, ревматичних захворювань, поліомієліту, ожиріння, розладів системи обміну речовин, безпліддя, легеневих захворювань.
Питний курс лікування водою позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, широко використовується для лікування бронхітів, болів в суглобах, емфіземи легенів.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАННЯ:
 • Ревматизм
 • Невралгія (запалення периферичних нервів)
 • Неврит (запалення нервових закінчень)
 • Поліневрит (запалення більш ніж одного нерва)
 • Тендиніт (запалення тканин сухожилля)
 • Періатріт (запалення навколосуглобових тканин)
 • Артроз
 • Ревматоїдний артрит (ревматичні захворювання з підвищеною температурою)
 • Целюліт (ревматизм м'яких тканин)
 • Сіатід (обмеження сідничного нерва)
 • Спорнділіт (засолення хребців)
 • Міальгія (болі в м'язах)
 • Жіночі захворювання (в хронічних стадіях)
 • Ускладнення при поліо (ускладнення при дитячому поліомієліті)
 • Геміплегія (параліч м'язів однієї половини тіла)
 • Параплегія (параліч верхніх або нижніх кінцівок)

 • Ускладнення при переломах або вивихах, після травматичних автокатастроф або медичних операцій
 • Душевна або мозкова втома
 • Кишкові захворювання, хвороби нирок або сечового міхура, хронічний цистит
 • Хронічні камені в нирках, функціональна недостатність, хвороби дихальної системи
 • Бронхіальна астма, хронічний бронхіт, алергічні захворювання верхніх дихальних шляхів, пневмоконіоз (запилення легенів).
 • Реабілітація
 • Реабілітація рук, реабілітація неврологічних захворювань, реабілітація після спортивних травм, індивідуальні спортивні програми і програмні вправи
 • Лікувальна ізокінетична установка CSMI, HUMAC NORM TESTING AND REHABILITATION SYSTEM - протягом декількох хвилин визначає і лікує ділянку з ослабленим м'язом

ВИДИ ЛІКУВАННЯ:

Фізіотерапія:
Лікування спинної декомпресії (усунення здавлювання):
Останнє досягнення в безопераційному лікуванні поперекової і шийної грижі:
Прилад DRX900C для лікування хребетної грижі шляхом скидання тиску, затверджений адміністрацією органу медичної і харчової продукції США (Food and Drug Adminisration - FDA) тепер до послуг пацієнтів в клініці «Корелов». Ефективне лікування поперекової і шийної грижі, дегенеративних захворювань хребетних дисків.

Діатермія короткохвильова:
Прилад марки «Enraf Nonius Curapuls 970», з імпульсним і безперервним процесом, потужністю 1000 Вт, для глибокої термотерапії. Ефективна термотерапія суглобів і м'язів тепловими електромагнітними хвилями.

Електротерапія:
Високотехнологічний прилад марки «Enraf Nonius 684V». 4 незалежні канали, 36 видів лікування 16 різними струмами, 60 готових протоколів лікування, стовідсоткове комп'ютерне управління, можливість застосування електротерапії в поєднанні з лікуванням вакуумом.

Ультразвук:
Прилад марки «Enraf Nonius Sonopuls 490», з імпульсним і безперервним процесом, з ультразвуковою головкою 1-3 MHz. Глибинна термотерапія. Можливість застосування в поєднанні з електротерапією.

Діатермія короткохвильова:
Лікування болів у всьому тілі 4-х канальним приладом марки HiTop 184 (GBO). Лікування на клітинному рівні, продукт новітньої технології. Основне застосування при болях тазостегнового і колінного артриту (відкладення солей), больових синдромах шиї і попереку, болі і нервові розлади на фоні діабету, набряк лімфатичних вузлів. Більш ефективне лікування в порівнянні з класичним лікуванням електрострумом.

Терапія «Compex Elektro»:
Повністю кероване комп'ютером лікування, призначене для стимуляції паралізованих м'язів, лікування болів, введення лікарських препаратів через шкіру. Зміцнення ослаблених м'язів спортсменів в період реабілітації в поєднанні з електрогімнастикою.

Замовте тур
500 максимум символов